• BANNER1
 • BANNER2
 • BANNER3
 • E vendosur në qytetin e Shangyu

  E vendosur në qytetin e Shangyu

 • profesionale e kasetë Bopp paketim

  profesionale e kasetë Bopp paketim

 • një investim total prej USD 30 milionë

  një investim total prej USD 30 milionë

 • duke mbuluar një sipërfaqe prej 50.000 ㎡

  duke mbuluar një sipërfaqe prej 50.000 ㎡

Arritje të reja

Ju mund të pushoni siguroi se riparimet kryhen vetëm me miratimin tuaj paraprak të punës

Rreth nesh

Zhejiang Baiyi ngjitëse Produkte CO., LTD. I cili është një nga furnizuesit më të madh të kasetë Bopp në Kinë. E vendosur në qytetin e Shangyu, provincës Zhejiang, pranë portit Ningbo. Fixed një investim total prej USD 30 milionë dhe duke mbuluar një sipërfaqe prej 50.000 ㎡.
Ne jemi prodhues profesional të kasetë Bopp paketim, për momentin, ne fiks 9 rreshta të përparuara Veshje në 1620mm dhe 1280mm, veshjes gjerësia është nga 500mm-1620mm; 18 grupe prerë dhe rewinding-prerja e linjave. Ne R & D dhe për të prodhuar ujë zam nga ourself. Kapaciteti aktual vjetor është deri në 51840 ton roll vigan, 600,000 kartona të përfunduar roll.

Shiko më shumë

Feature Produkte