• BANNER1
 • BANNER2
 • BANNER3
 • Се наоѓа во градот Shangyu

  Се наоѓа во градот Shangyu

 • професионални на БОПП пакување лента

  професионални на БОПП пакување лента

 • со вкупна инвестиција од 30 милиони долари

  со вкупна инвестиција од 30 милиони долари

 • со површина од 50.000 ㎡

  со површина од 50.000 ㎡

Нови пристигнувања

Можете да бидете сигурни дека поправки се вршат само со претходно одобрување на работата

за нас

Жеџијанг Baiyi лепило производи CO., LTD. Кој е еден од најголемите снабдувачи на БОПП лента во Кина. Се наоѓа во градот Shangyu, Жеџијанг покраината, во близина на Ningbo порта. Фиксна вкупна инвестиција од 30 милиони долари и со површина од 50.000 ㎡.
Ние сме професионални производител на БОПП пакување лента, во моментов, ние фиксна 9 напредни слој линии во 1620mm и 1280mm, обложување со ширина од 500mm-1620mm; 18 комплети slitting и замотуваат кратење на линии. Ние R & D и производство на лепак вода од себе. Тековната годишен капацитет е до 51840 тони Џамбо тек, 600.000 штеки готови ролна.

Гледај Повеќе

функција Производи